jazzlaulja

Kasiinode, ka veebiversioonis, on alati meelelahutusele orienteeritud ning mis oleks sellele parem kaaslane, kui meeldiv muusika, mis mängurõõmu saadaks. Küll on aga palju spektuleeritud, kui palju veebikasiinod mõjutavad muusikat ennast ja vastupidi.

Kas siis on seost?

See on väga huvitav ja mõtlema panev küsimus. Meie usume, et on! Tegelikult on tehtud palju uuringuid üldisemalt, ehk siis muusika mõju nimese elus ja sealt on selgunud palju jahmatava panemist ja kui võtta mõnedki näited teistest valdkondadest, siis on muusikal meie elus rohkem seost kui me oskaks arvata. Näiteks kui sõita autoga ja taustaks on hea lugu, siis kipub inimestel see gaasi pedaal veidi rohkem alla vajuma ning kergelt tulemas kiiruse ületamine.

Kui oleme kurvad ja tuleb muusika kurvapoolsem, on pisarad kerged tulema, ehk seost on muusikal meie elus palju.

Kui võtta nüüd veebikasiino seisukohalt, on kindlasti muusikal oma mõju. Online uued kasiinod kasutavad muusikat agaralt just uute mängijate meelitamiseks. Üldjuhul on igal mängul oma taustamuusika ja muusika valik kindlasti erinev mängu stiilist lähtuvalt. Veebikasiinodes slotimängudel on muusika üldjuhul seotud mängu stiiliga, ehk kui on mäng näiteks loomadega siis on sees ka loomade häälitsusi ja kui on mängus autod, siis on ka auto hääli. Kui on münte, siis tekib ka müntide klõbin jne.

Mis on eesmärk muusikal veebikasiinos?

Eesmärk on tegelikult mängijale olla abiks ja motiveerivaks ning hoida mängijat selles mängus võimalikult kaua ning anda heaolu tunne mängijale. Palju on toodetud mänge juba meile tuntud ja armastatud seosetega, näiteks james bond, näkineid , las vegas, Käsna Kalle ja palju tuntud tegelasi. Loomulikult on siis ka muusika seotud vastavalt.

Loomade põhistes mängudes on lisaks taustamuusikale loomade häälitsused ja see on väga hea võimalus mängijale olla meelepärane, slotimäng Dog House annab võidu puhul armsa koera haugatusega märku, et tuli võit, on ju tore seda kuulda. Samuti on slotimängudes, kus on tasuta keerutused boonusmänguks ja vaja saada 3 või 4 tähist, siis tuleb iga kord hääl taustamuusikale sisse, kui tuleb tähis ja see tähise hääl üldjuhul muutub ärevamaks tähise arvu suurenedes, mis annab ka mängijale mõnusa elevuse, kas nüüd tuleb see 3-as või  4-as tähis ning kui jääb üks puudu siis asume ju seda järgmine kord uuesti püüdma kuulates mõnusat elevust tekitavat heli.

Kindlasti on erinev muusika slotimängudes või siis blackjackis. Blackjackis on pigem rahulik ja toetav, kuna seal peab inimene keskenduma ja disco tümps võib mängija eemale peletada.

Kui vaadata ka kasiinodes kohapeal esinemisi, on need suht lühiajalised etteasted, et mitte liiga kaua hoida mängijat mängust eemal ja pärast seda on taustaks playlist, mis on piisavalt vaikselt, et kostuks kas aparaadi võiduhääl või inimese emotsioon võites võimalikult kaugele.

Veebikasiinos saab vajadusel ka hääle panna kinni, kuid statistika ütleb, et seda tehakse üldjuhul vähe ja otsitakse pigem alternatiiv siiski kuulda seda mõnusalt võidu kõlinat, sest me õnnetunne ju kasvab läbi kuulmise. Veebikasiino eesmärk ongi mängijale pakkuda kus iganes viibides seda adrenaliini täitmist meis endis, seda hasarti võimaldada kasvõi voodis teki alt nautides ja kasvõi ühistranspordis koju loksudes. Et olla mängus sees, kui mängida mobiilis, sest see on meil alati olemas ja kaasas, kasutavad tihedad mängijad kõrvaklappe ja ei pea ju isegi telefoni vaatama vaid saab ju kuulda kõrvaklapist, tuli kõlin ja siis vaadata, kui suur õnn mind tabas.

Küll ei lisata häält ega eraldi muusikat, kui tuleb kaotus ja see ju suht loogiline, keegi ei soovi ju kaotada ning tihedad kasvõi väiksed võidud koos kõlinaga  hoiavad meid mängus ja annavad meile heaolutunnet. Kui raadiost kõlab pockerface lugu meie kõrva siis paljud inimese haaravad oma telefoni ning asuvad veebikasiinos aega veetma, ehk veebikasiinodel ja muusikal on seost ja see on tõestatud.

Veebikasiinode ja muusika seos

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga