Tartu Jazz Club (TJC) on hea, ausa ja kauni muusika austajatele mõeldud kultuuriklubi, mis pakub tassi džässi – elamust, lõõgastust, seltskonda ja elustiili.

TJC kodu asub Ülikooli kohviku (Ülikooli 20, Tartu) esimesel korrusel.
Siin mängitakse 6 päeva nädalas kvaliteetset ja meeleolukat jazzmuusikat. Õhtune programm kestab teisipäevast laupäevani.

TJC üritused toimuvad aprillist oktoobrini (kaasa arvatud) iga päev kell 21 ja talvel novembrist märtsini (kaasa arvatud) T kell 19, K, N ja L kell 20 ning R kell 21. Külalisüritused võivad alata erinevalt.

Teisipäeviti avatakse KINOLINA, kolmapäeviti toimuvad JAMMANS ehk Jam Sessions või kõlavad tudengibändide helid, neljapäeviti on kontserdid koondnimetusega JAZZIPALA (vahel ka bluusi või mõne muu žanri “pala”) ja reedeti. toimuvad erinevad PAR-ED üritused laiema stiilivalikuga. Keskmiselt on kord kuus ka reede nimega EKSKLUSIIVNE. TEEMAÕHTUD on laupäevaõhtused paadid, mis on pühendatud jazzi suurkujudele, stiilidele, tähtpäevadele või muudele päevakajalistele sündmustele. Päeval mängib plaadiriiulil alati valitud muusika. Lisaks külastab meid kord kolmapäeviti kolmapäeviti Tartu Folgiklubi ning kord paari kuu jooksul annab kontserte Eesti Jazzliit. TJC teeb koostööd ka Jazzkaare, Mailaulu, Semiosalongi, Muuilmamuusika, Elleri kooli, TÜ raamatukogu fonoteegiga ja paljude teistega.

Maitsva toidu ja meeldiva teeninduse eest hoolitseb TJC hea koostööpartner University Café

AJALEHT Jazzi Pala on Tartu jazzikultuuri uudiskiri, mis ilmub kord kuus ja on saadaval kultuurisõbralikes kohtades. Tasuta. Kõik numbrid on leitavad ISSUU kodulehelt: issuu.com/jazzipala Jazzi Palas ilmunud artikleid, vastukajasid, uute muusikaalbumite tutvustusi ja muud põnevat saab lugeda ka otse sellelt lehelt: tartujazzclub.ee/ajaleht-jazzi- pala

TJC veebilehel saab tellida ka kaks korda kuus ilmuvat TJC UUDISKIRI. Uudiskirjaga liitumise vormi leiate siit.

Rohkem infot TJC programmi ja sündmuste kohta leiad meie kodulehel olevast kalendrist, Tartu Kultuuriaknas ja meie Facebooki lehelt.