Hasartmängude teemalised laulud, mida võite juba teada, ei ole parimad laulud. Oleme selles kindlad. Et osutuda valeks, peaksite kindlasti meie loendit kuulama, enne kui otsustate oma lemmiklaulu üle. Siin on parimad laulud hasartmängude kohta, mis panevad teid järgmiseks kasiinomänguks üles.

Must Kuninganna

See on 1970. aastatest pärit bluusilugu suurepärase kitarri taustaga. Kuigi lugu on tõlgendamiseks avatud, räägib see kaardimängust. Isegi laulja nõustub. Kuulake seda laulu jahedal õhtul ja tunnetage, kui unustav mäng mängijatele on alustades.

guitar background

Townes van Zandt – härra Mudd ja hr Gold

See on laul pokkerist. See paneks teid segadusse, kui teil pole kasiinomängudega kogemusi. Luule on headbanding ja sellel on hea ja halb teema.

Hasartmängumees – Lonnie Donegan

See laul ilmus aastal 1957. See kõlab siiani suurepäraselt. Laul on nii kaasakiskuv, et võib kauaks pähe jääda.

Lily, Rosemary ja südamete tungraua – Bob Dylan

Sellel laulul on lugu kaardimängust ja mõrvast. See on meeldetuletus, et saatus ei ole meie kätes.

Mängurite bluus – B.B. King

Kuigi see laul ei räägi otseselt hasartmängudest, jutustab see mängurite emotsioone väga hästi. See on jäädvustanud laulus panustamise protsessi.

Jack-AC/DC

Kui otsite laulu kuulates mõnusat naeru, ajab see suguhaigustest kõnelev laul teid naerma. See kasutab vihjete tegemiseks kaardipakki.

Kokkupõrge – kaardipettus

Lugu räägib mängurist, kes ei taha reeglite järgi mängida. Sellel laulul on ka vaimne aspekt, kui laulu peategelane kohtub Jumalaga.

Rambling, hasartmäng Willie – Bob Dylan

See laul räägib mehest, kes oli riskialdis ja rändas mööda Ameerikat. Saime palju lapsi ja võitsime palju kasiinomänge. Sellel on väga mõistlik sõnum loobumise kohta, kui inimene on ees.

Songs

Go Down Gamblin’ – verehigi ja pisarad

See laul on hämmastav bluusi suland, see räägib mõnede inimeste kõik või mitte midagi mentaliteedist.

Viva Las Vegas – Elvis

Ükski teine laul pole suutnud kasiino glamuuri nii palju tabada kui see laul. Valitseb palju muid versioone, mis võivad mõnele meeldida. Kontrollige erinevaid teisi katteid.

 

Mõned parimad laulud hasartmängude kohta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga