JÄÄB ÄRA!! Vestlusõhtu: Luik VS Vaher

JÄÄB ÄRA!! Vestlusõhtu: Luik VS Vaher

Date:märts 23, 2016 Ages:7+ Price:10€ / kell 20 Type:vestlusõhtu Location:ülikooli 20, tartu

K / 23.03 / kell 20 / 10€

Tähelepanu:

VESTLUSÕHTU JÄÄB ÄRA. VABANDAME!

***

Vestlusõhtu: “Mis tegelikult loeb?”

Margus Vaher
Kadri Luik
Paul Neitsov – kitarril

Publiku nõudmisel:
Meelelahutuslik vestlusõhtu, kus käsitletakse naiste ja meeste mõttemaailmale iseloomulikke omadusi ning erinevusi – kuidas näilisi takistusi Marsi ja Veenuse vahel ületada ning kuidas siis ikkagi luua unistuste suhe ja armuelu? Heidame pilgu sellele, milliseid omadusi kannab endas mehelik mees ja milliseid naiselik naine ning kergitame saladusloori sellelt, kuidas ja mida peab tegema, et muutuda vastassoole vastupandamatuks. Arutleme Teiega koos, mida ootavad mehed ja naised esimeselt kohtingult, millised on peamised turn on’id ja off’inii meeste kui naiste puhul ning mis on tõeliselt eduka kohtingu retsept. Lisaks heidame pilgu intiimsematele teemadele, millest kuulete esimest korda nii avameelselt räägitavat. Lisaks meeliköitvatele suhteteemadele on võimalus nautida klaasikest veini ja muud head-paremat! Kõrvapai pakub fantastiline kitarrist Paul Neitsov.

Margus Vaher – elukunstnik, kes professionaalses plaanis tegutseb laulja ja muusikuna, kuid on läbi elu huvitunud olemise müsteeriumist, poeesiast ja teadlikkusest. Kaks aastat tagasi koges Margus teatud avanemist ning sellest hetkest peale on tal olnud, mida jagada. Seda nii originaalloomingus muusikas, koolinoortele suunatud kampaanias “Ei kiusamisele” ja nüüd ka suhteteemadele keskenduvas “Mis tegelikult loeb?”. Koos Kadriga moodustavad nad hästi toimiva tandemi, kust ei puudu muhe huumor ja põnevad mõtte keerdkäigud, mis on vürtsitatud põhjamaiselt karge iroonia ja sarkasmiga.

Kadri Luik – kirjanik, kolumnist ja populaarse “Julgus mõelda, julgus öelda” blogi ja FB lehe autor. Kadri on juba ca 10 aastat käsitlenud just peaasjalikult meeste-naiste vahelisi suhteid ning otsinud armastuse tegelikku tähendust ning toimiva suhte retsepti. Oma töös on ta kokku puutunud sadade eestlaste lugudega ja sidunud nii enda, kui teiste kogemusest kokku muljetavaldava varasalve, millele nüüd teidki ligi lubab. Margusega ühiselt filosofeerides on nad jõudnud nii mitmegi järelduseni, mis aidanud vastassugupoolt paremini mõista. Ühiselt aitavad nad ka Teil oma isikliku sisemise tõeni jõuda.

Vaher-Luik-byLaura Strandberg