Parem reede: Kaisa ja Paul Neitsov

Parem reede: Kaisa ja Paul Neitsov

Date:nov 20, 2015 Ages:7+ Price:5-6€ / kell 21 Type:parem reede Location:Ülikooli 20, Tartu

R / 20.11 / kell 21 / 5-6€

Parem reede: Kaisa ja Paul Neitsov

Kaisa Neitsov – vokaal
Paul Neitsov – kitarr

Kaisa Neitsov(1987) on Pärnust pärit mitmekülgne lauljatar. Laulmisega alustas Kaisa lauluõpetaja Toomas Volli käe all. Aastal 2013 lõpetas Kaisa Heino Elleri nim. Tartu muusikakooli pop/jazz laulu erialal (õpetaja Ursel Oja).Eelmisel sügisel asus ta õppima Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse jazzlaulu erialale ja nüüd on Kaisa õpetajaks Sirje Medell. Elleri koolis õppimise ajal tegutses Kaisa aktiivselt muusikuna ja pälvis konkursil ERMO 2012 parima vokalisti auhinna. Väljapaistvamatest koosseisudest kus Kaisa osalenud: JazZeppelin – tribute to Led Zeppelin (solist), ansambel Wilhelm (Eesti Laul 2014 finalist). Nüüdseks on Kaisa avaldanud lugusid ka soololauljana. Viimasele singlile “Kui tuleb minna” on muusika kirjutanud Paul Neitsov ja sõnad Aapo Ilves. Tartu Jazzklubi kontserdi ajaks on loole valminud ka muusikavideo.

Paul Neitsov(1993) on Tartust pärit noor kitarrist. Paul on lõpetanud Heino Elleri nim. Tartu muusikakooli rütmimuusika kitarri eriala (õpetaja Oleg Pissarenko). Eelmisel aastal asus ta õppima Eesti Muusika – ja Teatri Akadeemiasse. Pilli võttis Paul kätte 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. Paul oli rahvamuusika ansambli Sireli (juhendaja Halliki Pihlap) kitarrist ja eestlaulja. Ansamblit Sireli on saatnud edu ka Eesti folkfestivalidel ja konkurssidel. Samuti on ansambel esinenud ka Tšehhis, Saksamaal ja Rootsis. Aastatel 2009 ja 2010 võitis Paul Viljandi Pärimusmuusika Keskuse korraldatud võistumängimisel parima näppepillide mängija auhinna. 2013. aastal võitis Paul aga Elleri Rütmimuusika osakonna omaloomingukonkurssil ERMO parima instrumentalisti auhinna. Hetkel mängib Paul ansamblites Wilhelm, Margus Vaher & Alkeemikud, La Cosa Nostra ja annab arvukalt kontserte duona koos Margus Vaheriga. Vahele mahub ka sooloesinemisi ning muid põnevaid projekte. Paul Neitsov on Tiit Pauluse nimelise Noore Kitarrimängija Preemia 2015 laureaat. Preemia anti üle Viljandi Kitarrifestivalil oktoobris 2015 festivali kunstilise juhi Ain Agani poolt.

Tartu Jazzklubi kontserdil kõlavad mahedad seaded maailma rokiklassika varasalvest, kindlasti mõned omaloomingulised lood ja ka Pauli soololood.
KaisaNeitsov