Mailaul: Daithi Rua // Taisto Uuslail

Mailaul: Daithi Rua // Taisto Uuslail

Date:mai 9, 2015 Ages:0+ Price:3-5€ Type:festival Location:Ülikooli 20, Tartu | kell 20!!!

L / 09.05 / kell 20 / 3-5€

Autorilaulufestival Mailaul:
DAITHI RUA – Iirimaa-Belgia // TAISTO UUSLAIL

TAISTO UUSLAIL “Rõõm teeb tuld”


See on kava minu esikplaadi lugudest, millele sekka poetan kindlasti uusi avastusi ja meloodiaid. Minu muusika on laulukeskne. See on selline traditsiooniline mees ja pill stiilis esitus. Vene kultuuris oleksin ma “bard”, inglise kultuuriruumis “singer-songwriter”. Lood sünnivad nii minu enda kui teiste autorite tekstidele. Laulan elust, maailmavaatest, mida hindan, loodusest ja ka kuldajast – peegeldades seda, et me ise olemegi see kuld ja see aeg. Olen esinenud peamiselt väikestele seltskondadele oma autorikontsertidel läbi viimase üheksa aasta. Minu muusika nõuab vaikset kohaloluvõimalust, seega on see just kõige parem vorm. 
Peatse kohtumiseni Mailaulul!
Seniks kuulake mu loomingut siin: soundcloud.com/taistouuslail

Taisto Uuslail_portreefoto
DAITHI RUA (Iirimaa/Belgia)
Daithi Rua on autoriloomingut viljelev artist, kes tegutseb Gentis, Belgias. Muusikaga hakkas tegelema juba varases eas, kui ühines kohaliku folkbändiga. Teismelisena võttis aktiivselt osa kohalikust muusikaelust, võitis mitmeid talendivõislusi ning tänavamuusikute konkursse. Pidev kokkupuude muusikaga viis ta lõpuks omaloomingu kirjutamiseni. Praeguseks on tema aastatepikkune kogemus kujundanud välja isikupärase ning eristatava helikeele.
Tegutsedes Belgias, on ta teinud koostööd mitmete tuntud muusikutega nagu KADRIL, Aidan Burke, COMAS, Urban Trad, Helen Flaherty, Ed Veltrop jt.

Daithi Rua