Jazzipala: Sven Kullerkupp kvartett

Jazzipala: Sven Kullerkupp kvartett

Date:veebr 11, 2016 Ages:0+ Price:3-4€ / kell 20 Type:jazzipala Location:Ülikooli 20, Tartu

N / 11.02 / kell 20 / 3-4€

Jazzipala: Sven Kullerkupp kvartett

Sven Kullerkupp – klaver
Siim Aimla – saksofon
Ara Yaralyan – kontrabass
Tanel Ruben – löökriistad

Kvartett on esinenud ja muusikat salvestanud erinevate projektidega. Seekord tullakse kokku, et mängida jazz-standardeid ja Sven Kullerkupu loomingut.
Sven Kullerkupp on väga laialdase ampluaaga muusik – klassikaline ja jazzpianist, soolo-, stuudio- ja ansamblimuusik, helilooja, arranžeerija, pedagoog, fonogrammitootja ja klaverihäälestaja.

Siim Aimla on saksofonist, arranžeerija, bigbändijuht ja pedagoog. Tal on mitmeid oma ansambleid ning ta teeb ka koostööd paljude Eesti muusikutega (Virgo Sillamaa, Ain Agan, Ara Yaralyan, Helin-Mari Arder, Liisi Koikson, Hedvig Hanson, Liina Saar, Maian Kärmas jne).

Tanel Ruben on löökpillimängija, helilooja ja pedagoog ning annab sadakond kontserti aastas. Ta musitseerib paljudes oma projektides ja teiste muusikute kollektiivides, esinedes nii Eestis kui välismaal.

Armeenia kontrabassivirtuoos Ara Yaralyan on esinenud koos paljude tuntud muusikutega nagu Vardan Ovsepian, Karen Kocharyan, Hedvig Hanson, Kristjan Randalu, Siim Aimla, Helin-Mari Arder jt mängides erinevate stiilide muusikat alati väga innustunult ja emotsionaalselt.

Kontsert toimub koostöös Eesti Jazzliiduga.

kullerkupp.com

kullerkuppkvartett