Jazzipala: Ivi Rausi Group

Jazzipala: Ivi Rausi Group

Date:okt 22, 2015 Ages:7+ Price:4-5€ / kell 21 Type:jazz Location:Ülikooli 20, Tartu

N / 22.10 / kell 21 / 4-5€

Jazzipala: Ivi Rausi Group

Ivi Rausi – vokaal, elektroonika
Ann Kuut – tšello
Jaak Lutsoja – akordion
Mart Soo – kitarrid
Taavo Remmel – kontrabass
Eno Kollom – löökpillid
Ivi Rausi Group on läbi teinud uuenduskuuri ning esitleb teile värsket albumit, mis sisaldab lauljatari autoriloomingut ning on järjekorras juba teine. Esimene album “KummaLiine Kleit” (2012) peegeldas otsinguid ja vilksatusi kõigest sellest, mis käesoleval albumil jõuliselt teoks saab. Kui esimese albumi arranžeeringud pärinesid suuremalt osalt kitarristi Iljo Tominga sulest, siis käesoleva albumi lugude seaded on lauljatari enda loodud ja neid rikastavad osades lugudes kontrabassimängija, Marti Tärni, põnevad ideed.
Kuna Ivi Rausi on oma loomult otsija-katsetaja natuur, siis tema muusikaline teekond viis ta mõned aastad tagasi EMTA magistratuuri kaasaegse improvisatsiooni erialale. See valik on mõjutanud olulisel määral tema kui muusiku arengut ja mõtlemist. Käesoleva verivärske albumi lood viivad kuulaja lauljatari värvikirevasse maailma, kus tuleb valmis olla kõigeks. On mõnusat bossat, piazollalikku kirglikkust, reggaelikku tvisti, ballaadilikku svingi, hullumeelset vaba improvisatsiooni ja veel palju muud….
Ivi Rausi Groupi koosseisus astuvad üles Eesti põnevaimad muusikud, kelle muusikaline mõtlemine ja pillikäsitlus puudutavad ka kõige tuimemat kuulajat!!!
Tulemuseks on Elav Muusika!

 

Kontsert toimub koostöös Eesti Jazzliiduga.

IviRausi-byKalevInts